Tento blog už není v provozu. Takže si buď můžete pročíst staré články nebo se juknout na náš nový blog, na který přidáváme články tak obden!


!!! Koukněte se na náš nový blog http://superkamosky01.blog.cz/ !!!Dead Michael Jackson

8. července 2009 v 13:59 | Kiki |  Zpívání

VZPOMÍNKA NA MICHAELA JACKSONA:
The boy that would be King

Lidé se rozloučili s Michaelem Jacksonem

Svět se loučí s Michaelem Jacksonem, mužem, který změnil populární hudbu 20. století. Král popu zemřel předminulý týden ve věku 50 let. V úterý po páté hodině odpolední středoevropského času se se zpěvákem rozloučila rodina, v sedm hodin začal vzpomínkový koncert. Vystoupili zpěváci i přátelé zesnulého. Obřad přenášely televize, sledovaly ho stamilióny lidí na světě.

Video

//<![CDATA[ adv['adVideosponzor'] = { zoneId:'seznam.novinky.video.sponzor', section:'/kultura', collocation: 'null' }; //]]>
Vzpomínkový koncert na Michaela Jacksona

Kdo vystoupí na vzpomínkové akci

Stevie Wonder
Mariah Carey
Usher
Lionel Richie
Kobe Bryant
Jennifer Hudson
John Mayer
Martin Luther King III
Reverend Al Sharpton
Smokey Robinson
Brooke Shields
Shaheen Jafargholi
Berry Gordy
Včera 17:02 - Los Angeles
(Aktualizováno: Dnes 10:18 )
Rodinný obřad se konal na hřbitově Forest Lawn, asi deset kilometrů od Staples Center. Před hřbitov přijela před pátou hodinou skupina černých automobilů s rodinou. Obřad začal o 15 minut později, než bylo v plánu. V šest hodin skončil a rodina se v koloně přemístila do arény. Okolí trasy bylo vyklizeno, cesta tak nebyla lemována fanoušky Jacksonovými fanoušky.
dynamic-picture-top_foto2__174325
Jacksonovi nejbližší příbuzní utěšují jeho dceru Paris na závěr vzpomínkového shromáždění pro veřejnost v Staples Center.
FOTO: Reuters
ON-LINE: Pohřeb Michaela Jacksona
Před sedmou hodinou dorazila limuzína s rakví a rodina do Staples Centra. V aréně nad pódiem byla Jacksonova fotka s nápisem In Loving Memory of Michael Jackson King of The Pop. Pod pódiem byly květiny. Právě mezi ně byla v půl osmé přenesena rakev s tělem zpěváka.

Video

Vzpomínkový klip na Michaela Jacksona.
Obřad trval necelé tři hodiny. Začal proslovem rodinného přítele pastora Luciouse Smitha. Poté Mariah Carey zazpívala píseň I'll Be There, s níž se Jackson proslavil jako dětská hvězda rodinné skupiny Jackson 5.
Následovaly projevy přátel z řad zpěváků, basketbalistů i pastorů.
Bývalá hvězda NBA Magic Johnson vzpomínal na přátelství s Jacksonem
//<![CDATA[ var data_174314 = [{ alt : "Bývalá hvězda NBA Magic Johnson vzpomínal na přátelství s Jacksonem ", description :"Bývalá hvězda NBA Magic Johnson vzpomínal na přátelství s Jacksonem ", author : { author : "Mario Anzuoni", authorUrl :"", source : "Reuters", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.reuters.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/431/174314-top_foto2-fxdvw.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/431/174314-original1-fxdvw.jpg", width:800, height:549 } }]; //]]>
Bývalá hvězda NBA Magic Johnson vzpomínal na přátelství s Jacksonem
FOTO: Mario Anzuoni, Reuters
Basketbalista Johnson vzpomněl na jeden ze zážitků s Jacksonem, který podle něj zpěváka charakterizoval. Vzpoměl na to, jak ho Jackson poprvé pozval domů a chtěl prodebatovat natáčení klipu. Mluvil o tom, jak se setkání bál, ověřoval si, jestli to není jen vtip a opravdu ho zve Jackson. "Nakonec jsme seděli u něj doma na podlaze a jedli grilované kuře z fastfoodu," popisoval. Byl jedním z mála s podobným osobním projevem. Ostatní většinou vyzvedávali zpěvákovu sílu dostat se na vrchol, rodinu, spojení s bohem.
Jedenáct tisíc lidí v sále, ač to na pohřbech není zvykem, často tleskalo. Při projevu revereda Ala Sharptona dokonce ve stoje. Sharpton vyzvedával roli rodiny. Podle něj Jackson, aby uspěl, musel překonat spoustu překážek - svou rasu i dělnický původ.
Zpěvák Usher zpívá u rakve s Michaelem Jacksonem.
//<![CDATA[ var data_174319 = [{ alt : "Zpěvák Usher zpívá u rakve s Michaelem Jacksonem. ", description :"Zpěvák Usher zpívá u rakve s Michaelem Jacksonem. ", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Reuters", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.reuters.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/431/174319-top_foto2-kn2lh.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/431/174319-original1-kn2lh.jpg", width:800, height:580 } }]; //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Fudja SBénco? : D Fudja SBénco? : D | Web | 9. července 2009 v 15:50 | Reagovat

ahoj holky mate u mě diplomek za SONPísnička máte krásné 2. místo tak se pro něj stavte doufám ž e se bude líbit :-)

2 jasmina ♥Sb♥ jasmina ♥Sb♥ | Web | 10. července 2009 v 8:43 | Reagovat

teda, já ho nikdy nijak zvlášť nemusela, takže je mi to celkem jedno

3 Marilla Marilla | Web | 10. července 2009 v 9:52 | Reagovat

Ahuj, mmoje newky Sb..:-*..Jak se mame?....;)..Umě máte diplomek za Sb..;)..jen s musíte najít ten svuj." rel="nofollow">::D...mno a jinak k článku.....newim nikdy jsem ho neposlouchala a jeho písnčky se mi moc nelíbily...ale podle mě by si s píš měl zasloužit nějakou klidnější smrt..;)....

4 Kiki -majitelka blogíku Kiki -majitelka blogíku | Web | 10. července 2009 v 9:58 | Reagovat

jj, pravda
Fudja: stavíme se :-)
Marilla: stavíme se taky a přidáme obíhací dráhu SB  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama