Tento blog už není v provozu. Takže si buď můžete pročíst staré články nebo se juknout na náš nový blog, na který přidáváme články tak obden!


!!! Koukněte se na náš nový blog http://superkamosky01.blog.cz/ !!!Žákovské knížky

8. května 2009 v 8:55 | Joly |  O flétnách (rady, tippy a doporučení)
Čawooo!

Na ZUŠ máme žákajdu. Jsou tam vždy stránky, kde se píše, co se dělalo na hudební nauce a taky stránky, kde se moje učitelka na flétnu napíše, co mám doma cvičit. Nojo. Ale není tam moc velký prostor, nebo lépe řečeno, paní učitelka tam píše úplně všechno i různé věci, jako že mám držet tón, být narovnaná nebo vybrovat. Někdy i jak to mám hrát rychle, jestli i s repeticemi atd. Takže se jí to tam pochopitelně nevejde. A nakonci stránky je kolonka nadepsaná: Oznámenení školy rodičům. A na druhé straně: Oznámení rodičů škole. Takže to přetáhne skoro vždycky i tam. :)

Takže to nakonec vypadá asi takto:

Oznámení školy rodičům:
Myslet pořád na kvalitu tónu a držet hlavu nahoře!

A rodiče na to odpoví:
Měj otevřený krk a bránici dej dolů.Proto doporučuji všem ZUŠ, aby si objednali žákovský knížky s velkým prostprem na psaní domácích úkolů z hodiny hudebního nástroje.Tak zase někdy...
Vaše příčalka (Nebo jak se to řekne? Říká se přece flétnistka, tak proč ne příčalka? :-D) Prostě příčalka (Říkejte si co chcete, ale přece nebudu psát: Flétnistka na příčnou flétnu blablablabla? To je moc dlouhý!) Takže příčalka (no, nesmějte se! Jak byste to asi řekli vy, co?) A teď už naposledy (a nechci slyšet žádný smích. Sice to zní trochu divně, ale co.) Takže....... Vaše příčalka Joly :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama