Tento blog už není v provozu. Takže si buď můžete pročíst staré články nebo se juknout na náš nový blog, na který přidáváme články tak obden!


!!! Koukněte se na náš nový blog http://superkamosky01.blog.cz/ !!!Oslava Jolyniných narozenin a jedno malé doporučení

24. dubna 2009 v 19:05 | Joly (oslavenkyně) a Kiki (sedící vedle ní a dělající spoustu blbostí) |  O flétnách (rady, tippy a doporučení)

Ahooooojky!!!


Teď jsme u mě doma, protože já mám zítra 12. narozky, tak to tady spolu slavíme. (Zítra mám vystoupení s irskými tanci, takže nemůžu.) Zahráli jsme na flétnu (jak jinak :D), potom jsme si daly jednu partii UNA a teďka píšem spolu tento článek. Ale nevíme, co sem máme dát.
Pouštíme si různé písničky na youtubu :) a přemýšlíme, co máme psát. Teď má zrovna sluchátka Kiki. A strašně nahlas si k tomu zpívá. Jdu na ní zakřičet ať přestane. PŘESTÁŃ!!! No super, teď si tohle přečetla, takže přestala (i když mě možná neslyšela), ale zase někam strká gumu. Ach jo. Já se z ní zblázním.
Teď mi ztratila víčko od pera. Tak ho jdem hledat. Spíš já ho hledám a ona dýchá na pero, aby nevyschlo.
Teď převrhla kelímek s tuškama. Už jí asi nikdy nepozvu. (Dělám si srandu, sice se na ní jakoby zlobím, ale jinak každou chvíli vybuchnem smíchy a je to strašná zábava.)
Teď se mě právě zeptala, kde byla, jestli jako to víčko někam neodnesla a že si to třeba ani nepamatuje. Je doopravdy střelená. Teď si jde půjčit plastelínu, tak se bojím, co s ní zase provede, prtože je to moje nejlepší ale zároveň nejpraštěnější kámoška.
No, právě mě s ní bouchá do hlavy. :) (Co byste od ní jiného čekali? :D) Ach jo. Jdem si raději dát dort.
Tak už jsme snědli můj čokoládový dort. A co teď?
Rozhodly jsme se, že konečně napíšeme něco pořádného. :)
Kiki se dívá na hodinky a... "Už musím jít! Díky, Joly, bylo tu legrace a tvoje máma umí udělat strašně dobrý dort!"
Tak jí jdu doprovodit.
Už jsem zase tady. A samozřejmě napsat nějaký pořádný článek, který by byl o něčem, zbylo na mě. To je celá Kiki. Přijde na mojí oslavu, sní dort a odejde a práce zbyde na mě. (Není totak úplně pravda, mě totiž psát články na blog baví, ale postěžovat si přece trochu můžu, ne? :D)
Takže pokud jste dočetli až sem, tak si prosím přečtěte ještě konec, protože (a to už Vám slibuji) se tu konečně dočtete něco, co stojí za to. Takže...
Pokud je Vám míň než dvanáct nebo jste hodně malí, tak pokud začínáte na hrát flétnu, tak Vám možná bude chvíli trvat, než si zvyknete na to, že ruce musíte dát hodně daleko a budou Vás z toho bolet po pár písničkách ruce. Proto doporučuji, abyste použili zatočenou hlavici. Vypadá asi takto:

Hlavice

Je stejně dlouhá jako normální hlavice, takže to zní úplně stejně, jen je zatočná, takže nemusíte dávat ruce tak daleko a když začínáte s učením na příčnou flétnu, tak Vám pomůže. Já jsem ji měla půjčenou od ZUŠ (základní umělecké školy) asi tři měsíce a pak jsem už hrála s normální hlavicí a Kiki, která je celkem malého vzrůstu a začala na příčku dřív než já ji měla ještě déle. Obě si myslíme, že je dobrá. (Sice jsem se na to Kiki ještě nezeptala, ale určitě si to myslí :D)


Tak už se musím rozloučit, protože bych si měla udělat úkoly, ale moc se mi nechce... No jo no, tak jdu...
Mějte se krásně! A přeji Vám, ať Vás kamarádky netravují při Vašich narozeninách tak jako mě. (Že jo, Kiki?)

Čaukyyyy................... Joly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiki a Joly Kiki a Joly | 25. dubna 2009 v 17:25 | Reagovat

já sem tě neotravovvala !!!! O_O  co to zase meles !!!!

2 Joly Joly | 25. dubna 2009 v 17:50 | Reagovat

Ne, to sem si delala legraci, bylo to super! Dik, ze si prisla! Krasne jsme si zahrali a byla to sranda.  :-D

3 Kiki a Joly Kiki a Joly | 26. dubna 2009 v 11:21 | Reagovat

njn zese pudes nekdy ke mne!!! ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)

4 Joly Joly | 27. dubna 2009 v 17:18 | Reagovat

Jasně. Třeba ten pátek po těch volných pátcích. Ale nemusíme se domlouvat na blogu. Domluvíme se ve škole nebo na skypu.
A nemusíš se podepisovat i mým jménem. Já sice vím, že jsi to ty a ne já, ale vypadá to trochu divně. Ale asi už tam máš rovnou Kiki a Joly, takže si na to nevzpomeneš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama