Tento blog už není v provozu. Takže si buď můžete pročíst staré články nebo se juknout na náš nový blog, na který přidáváme články tak obden!


!!! Koukněte se na náš nový blog http://superkamosky01.blog.cz/ !!!O příčku se musíte starat!

14. dubna 2009 v 13:24 | Joly |  O flétnách (rady, tippy a doporučení)


Ahóóój!!!

Pukud hrajete na příčnou flétnu, tak tu pro vás mám jednu radu. O flétnu se staratje! Ať už je příčka půjčená nebo vaše vlastní, určitě jí nechcete poníčit nebo ztratit.

A proto
1) vždy když z něčeho odcházíte a brali jste si tam příčku, tak si zkontrolujte jestli ji máte pořád na zádech a nezapoměli jste si ji tam.
Tipp: Já mám na pouzdru na příčku popruh, aby se dala dát přes rameno, ale Kiki ne, takže jí nosí v batohu. Proto si na ni přidělala rolničku a vždy když se chce převědčit, jestli ji v batohu opravdu má, tak jím zatřese. Myslím, že je to super nápad.
2) flétnu nenechávejte nikde položenou tam, kde na ni nevidíte, i kdyby to mělo být jen na chvilku. Nikdy nevíte, co by se mohlo stát.
3) pokud máte příčnou flétnu v batohu nebo nějaké tašce, tak na to vždy pamatujte, abyste když přijdete domů, batohem neflákli o zem...
4) svou flétnu udržjte čistou! Po každém hraní ji zevnitř důkladně do sucha vytřete a někdy také utřete flétnu zvenku. Aby vaše příčka byla čistá musíte taky dodržovat další pravidlo.
5) když jíte něco sladkého, mastného atd. a pak jdete cvičit na flétnu, tak si pře tím vždy umyjte nebo aspoň utřete ruce!

Cenově výhodné Sety

Když už příčku máte déle, tak si zvyknete, že si na ni musíte dávat pozor, ale když ji máte nově, tak se vám může stát, že ji někde zapomenete, nebo zašpiníte a proto si to pořád připomínejte.


Zdravím všechny flétnisty a flétnistky a doufám, že u hraní ještě dlouho vydržíte........ Joly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama